Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu zamówienia otrzymujecie Państwo maila ze specyfikacją zamówionych produktów oraz ich ilością, wraz z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. Czas realizacji zamówienia zależy od sposobu płatności, na który się Państwo zdecydowaliście.

  • Płatność za pobraniem - natychmiast realizujemy zlecenie, zlecamy produkt do produkcji.
  • Płatność przelewem tradycyjnym lub elektronicznym - zlecamy produkt do produkcji po otrzymaniu wpłaty na konto.
  • W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

Czas produkcji mebli z blatami laminowanymi wynosi 15-25 dni roboczych.
Czas produkcji mebli z blatami dębowymi wynosi 5-6 tygodni. 
Czas realizacji tzw. "mebli od ręki" wysyłka następuje w ciągu 5 dni roboczych.

W przypadku zamówienia jednocześnie mebli o różnym czasie produkcji, na całość zamówienia obowiązuje najdłuższy termin realizacji.


Gdy produkt jest gotowy, nadajemy przesyłkę kurierską  i wysyłamy do Państwa drogą mailową informację o nadaniu przesyłki wraz z jej numerem.


Przesyłki kurierskie realizowane są przez firmę DHL lub DPD. W przypadku przesyłki paletowej DHL lub Geis. Firmy te posiadają system "śledzenia przesyłki" dostępny na swoich stronach internetowych. Standardowy okres doręczenia przesyłki, od momentu jej nadania na terenie Polski, to 1-2 dni robocze.

Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki przy kurierze. Jeśli paczka / opakowanie / produkt posiada wyraźne ślady uszkodzenia, jest otwarta itp. prosimy o nie odbieranie paczki i niezwłoczny kontakt ze sklepem. Informujemy, iż wysyłany towar jest fabrycznie nowy i nie posiada żadnych wad czy uszkodzeń. 

 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Dostawa) już od 2 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl