Wąska granatowa witryna ze szklanymi drzwiami - Luigi Modern
0
Opis
Witryna metalowa LUIGI – głębia granatu w nowoczesnej formie
Witryna LUIGI to połączenie kompaktowych wymiarów i dużej funkcjonalności. Dzięki smukłej konstrukcji świetnie sprawdza się w mniejszych przestrzeniach, jednocześnie oferując wygodne miejsce do przechowywania i eksponowania ulubionych przedmiotów. To praktyczny i stylowy wybór do salonu, gabinetu lub biura.
Najważniejsze zalety:
- trwała konstrukcja z metalu
- powłoka Sparkling Brilliance™ z subtelnym efektem połysku
- drzwi z hartowanego szkła
- 4 półki z regulacją wysokości
- regulowane nóżki (do 3 cm)
- wysoka jakość wykonania
- łatwy montaż
- kolor: głęboki granat
Dane techniczne
| Marka | Jan Nowak |
| Model | Luigi Modern |
| Wymiary | szer. 500 x gł.350 x wys. 1800 mm |
| Materiał | Metalowy korpus o grubości 0,6 mm; Witryna z hartowanego szkła |
| Kolor | Granatowy - Sparkling Brilliance™ |
| Liczba półek | 4 |
| Regulacja półek | Wysokość półek można zmieniać co 25 mm |
| Udźwig półek | maksymalne obciążenie 30 kg |
| Dodatkowe funkcje | Cichy domyk, Na regulowanych nóżkach, Przeszklone drzwi, |
| System zamykania witryny | Magnetyczny system zamykania witryny z silikonowymi podkładkami |
| Bezpieczeństwo | Możliwość montażu witryny do ściany |
| Waga | 31 kg |
| Montaż | Do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.