Kinkiet Amalfi Gold 9155
0
Opis
Kinkiet Amalfi Gold 9155
Piękny kinkiet, wykonany ze stali, szkła i mosiądzu. Pięknie podkreśli charakter wnętrz urządzonych w stylu loftowym lub retro. Kolor złoty, dostępny również w wersji szarej - smoked.
Dane techniczne
| Model | 9155 |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Szkło |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Zasilanie | 230V |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Gwint | E27 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.