Kinkiet Techno black-white 9145
0
Opis
Kinkiet Techno black-white 9145
Stalowy kinkiet o prostej, minimalistycznej formie. Kolor czarny, wnętrze klosza białe. Możliwość regulowania ustawienia klosza. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie w pokoju dziecka, salonie, gabinecie lub sypialni.
Dane techniczne
| Model | 9145 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Odleglość od ściany | 70 cm |
| Zasilanie | 230V |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Gwint | E27 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.