Nowoczesna lampa sufitowa Moss 9737
0
Opis
Lampa sufitowa Moss 9737
Nowoczesna lampa wisząca z klasycznym kloszem. Kolor czarny. Idealna do salonów i jadalni urządzonych w stylu retro, nowoczesnym, hygge lub boho loft. Komponuje się z lampą stojącą Moss.
Dane techniczne
| Model | 9737 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Szerokość | 61 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Zasilanie | 230V |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Gwint | E27 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.