Kinkiet Ras - 62807
0
Opis
Kinkiet Ras - 62807
Ruchomy kinkiet ścienny z wysięgnikiem w formie harmonijki. Wykonany z metalu, kolor czarny. Sprawdzi się jako lampa do czytania, lampa biurkowa w pokoju studenta, do oświetlenia punktowego regału lub obrazów w salonie.
Dane techniczne
| Model | 62807 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Szerokość | 48 cm - 103 cm |
| Wysokość | 49 cm |
| Średnica | 26,5 cm |
| Zasilanie | 230V |
| Źródło światła | 1xE27 15W |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Gwint | E27 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.