Nowoczesny kinkiet Eye Super Black 6501
0
Opis
Kinkiet Eye Super Black 6501
Minimalistyczny kinkiet, wykonany ze stali, z ruchomym ramieniem. Pomaga punktowo doświetlić wybrany obszar w pomieszczeniu. Kolor czarny, dostępny również w kolorze białym i grafitowym.
Dane techniczne
| Model | 6501 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Odleglość od ściany | 40 cm |
| Zasilanie | 230V |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Gwint | GU10 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.