Nowoczesny kinkiet Eye Super White 6487
0
Opis
Kinkiet Eye Super White 6487
Minimalistyczny kinkiet, wykonany ze stali, z ruchomym ramieniem. Pomaga punktowo doświetlić wybrany obszar w pomieszczeniu. Kolor biały, dostępny również w kolorze czarnym i grafitowym.
Dane techniczne
| Model | 6487 |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Odleglość od ściany | 40 cm |
| Zasilanie | 230V |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Gwint | GU10 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.