Morska metalowa witryna - Luigi Modern
0
Opis
Witryna metalowa LUIGI – świeży akcent w kolorze turkusowo-morskim
Witryna LUIGI łączy kompaktową formę z wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nawet w mniejszych wnętrzach. Smukła konstrukcja pozwala wygodnie przechowywać i eksponować dekoracje, książki czy zastawę, jednocześnie dodając przestrzeni nowoczesnego charakteru. To idealny wybór do salonu, gabinetu lub designerskiego biura.
Najważniejsze zalety:
- solidna konstrukcja z metalu
- powłoka Sparkling Brilliance™ z subtelnym połyskiem
- drzwi z hartowanego szkła
- 4 półki z regulacją wysokości
- regulowane nóżki (do 3 cm)
- wysoka jakość wykonania
- łatwy montaż
- kolor: turkusowo-morski
Dane techniczne
| Marka | Jan Nowak |
| Model | Luigi |
| Wymiary | szer. 500 x gł. 350 x wys. 1800 mm |
| Materiał | Metalowy korpus o grubości 0,6 mm; Witryna z hartowanego szkła |
| Kolor | Morski / Turkusowy Sparkling Brilliance™ |
| Liczba półek | 4 |
| Regulacja półek | Wysokość półek można zmieniać co 25 mm |
| Udźwig półek | maksymalne obciążenie 30 kg |
| Dodatkowe funkcje | Cichy domyk, Na regulowanych nóżkach, Przeszklone drzwi |
| System zamykania witryny | Magnetyczny system zamykania witryny z silikonowymi podkładkami |
| Bezpieczeństwo | Możliwość montażu witryny do ściany |
| Waga | 31 kg |
| Montaż | Do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.